fbpx

Vibes track for videocut of the finals of competition Miss Highschool for Líbím se ti

VIBES

Production

Vibes track for videocut of the finals of competition Miss Highschool for Líbím se ti

63 Production

Post-libimseti3

Když jsem dostal nabídku od serveru Líbím se ti, k vytvoření hudby, jenž bude použita k video sestřihu z finálového večera soutěže Miss Highschool 2013, s rozhodnutím jsem neváhal příliš dlouho.

Track “It Could Be You”, na kterém jsem spolupracoval s Taini, byl dobrým základem a to ne jen podle názvu, ale i podle nálady písničky s ideálním tempem. Vzhledem k délce videa jsem však musel track přemíchat a upravit několik částí tak, aby dobře zapadaly k videu. Schválně, podívejte se na celý klip až do konce.

Post-libimseti2

Co se týká kompozice, nosným motivem je vokál Taini. Na rozdíl od hudby, která dívky doprovázela, když nastupovaly v plavkách, jsem zvolil hudbu bez beatů a originální track obohatil o smyčce, filtry a delaye, které můžete slyšet od 1:46 minuty. Oblíbil jsem si filtr Moogu Voyageru, z pluginů pro UAD. Pokud vás zaujaly plochy, jsou pravé analogové z Andromedy, asi jednoho z nejrozporuplnějších synthesizerů, jaký znám.

Video sestřihu Miss Highschool najdete jak na mém Youtube profilu, tak i na Vimeu. Podívat se na něj můžete už přímo i tady:

ARVE Error: Mode: lazyload not available (ARVE Pro not active?), switching to normal mode

Mějte se fajn a pokud hledáte hudbu pro vaše videa, ozvěte se.