fbpx

Vibes DJing na Barrandově

VIBES

BLOG

Vibes DJing na Barrandově

149 DJing

Post-Barrandov1

Znáte filmové ateliéry Barrandov v Praze? Víte, že se v nich natáčely tak známé filmy jako Blade2, Casino Royal, Mission Impossible 4 a nebo Iluzionista? Tentokrát byl Atelier č. 2 využit na natáčení finálových kol gastronomické soutěže „Vaříme s Klasou“ pro studenty oboru kuchař-číšník. Akce byla pořádaná pod hlavičkou Mezinárodního filmového festivalu Praha – Febiofest. Po dva dny soutěžilo dohromady 10 týmů (ve skutečnosti jen devět protože jeden tým vzhledem k nepředvídatelné ledovce, která i výrazně způsobila komplikaci tramvají po celé Praze) v přípravě pokrmů, které pak odborná porota posuzovala. Tříčlenná družstva měla vždy hodinu na přípravu pokrmů a já je celou dobu doprovázel hraním. Kromě kuchařské „exhibice“ byl program rozšířen i o několik soutěží, jako ochutnávání jídel poslepu, rozpoznávání koření podle čichu (nečekal bych, že to bude pro některé soutěžící takový oříšek) a nebo uhnětení bílku tak, aby se nevyklopil z misky.

Post-Barrandov2

Díky vtipnému komentování Kryštova z Febiofestu se lidi dobře bavili a vůbec celá akce příjemně plynula a tak osm hodin na place uběhlo jako chvilka. Aby ne, když šlo o soutěž a někdy časomíra dávala soutěžícím zabrat.

O moderování se postaral známý hudebník, herec a moderátor Zdeněk Podhůrský a musím říct, že mě překvapil jeho entusiasmus, přirozenost a pohotovost přizpůsobit se dané situaci. Zdeněk je prostě profesionál a jsem rád, že jsem s ním mohl dělat.

V porotě usedli David Radil a Braňo Polák z agentury HITCH, šéfkuchař Jaroslav Paulis, ředitel Febiofestu Kamil Spáčil, zpěvačka Eva Pilarová a Martina Partlová  a Fitness instruktorka Hanka Kynychová

Post-Barrandov5

Zahrál jsem si zase dobře. Atmosféra byla moc fajn. Setkání s mladými lidmi pro mě opět zajímavá zkušenost, produkce výborně zvládnutá, těším se na výsledné video od produkční skupiny Key Promotion, jejich práce na place se mi opravdu líbila.

 Post-Barrandov3Post-Barrandov4   Fotografie z eventu najdete v galerii Vibesu ZDE. Mějte se dobře a přeji všem krásné prožití Adventu.