CZ | EN

Vibes track k videu z finálového večera soutěže Miss Highschool pro server Líbím se ti

VIBES

Produkce

Produkce
int(2923)

Vibes track k videu z finálového večera soutěže Miss Highschool pro server Líbím se ti

Post-libimseti3

Když jsem dostal nabídku od serveru Líbím se ti, k vytvoření hudby, jenž bude použita k video sestřihu z finálového večera soutěže Miss Highschool 2013, s rozhodnutím jsem neváhal příliš dlouho.

Track „It Could Be You“, na kterém jsem spolupracoval s Taini, byl dobrým základem a to ne jen podle názvu, ale i podle nálady písničky s ideálním tempem. Vzhledem k délce videa jsem však musel track přemíchat a upravit několik částí tak, aby dobře zapadaly k videu. Schválně, podívejte se na celý klip až do konce.

Post-libimseti2

Co se týká kompozice, nosným motivem je vokál Taini. Na rozdíl od hudby, která dívky doprovázela, když nastupovaly v plavkách, jsem zvolil hudbu bez beatů a originální track obohatil o smyčce, filtry a delaye, které můžete slyšet od 1:46 minuty. Oblíbil jsem si filtr Moogu Voyageru, z pluginů pro UAD. Pokud vás zaujaly plochy, jsou pravé analogové z Andromedy, asi jednoho z nejrozporuplnějších synthesizerů, jaký znám.

Video sestřihu Miss Highschool najdete jak na mém Youtube profilu, tak i na Vimeu.
Podívat se na něj můžete už přímo i tady:

Mějte se fajn a pokud hledáte hudbu pro vaše videa, ozvěte se.

Tweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInShare on Tumblr

Přidat komentář

0 komentářů

U Vibes track k videu z finálového večera soutěže Miss Highschool pro server Líbím se ti

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Notice: Undefined index: 6FoNxbvo73BHOjhxokW3 in /data/web/virtuals/81579/virtual/www/wp-content/themes/nillplay-child/footer.php(9) : eval()'d code on line 17

Notice: Undefined index: 8Yx5AefYpBp07TEocRmv in /data/web/virtuals/81579/virtual/www/wp-content/themes/nillplay-child/footer.php(9) : eval()'d code on line 20
'