fbpx

Nový profil Na Myspace

VIBES

Produkce

Nový profil Na Myspace

50 Produkce

Post-Myspace1

 

Je to už několik let, kdy jsme poprvé uslyšeli o sociální síti Myspace, určené především muzikatůmkapelám. I Vibes se připojil a získal několik zajímavých kontaktů. Jenomže po čase reklamy začaly přebíjet vlastní obsah profilu, navíc se objevil Facebook a nedlouho po něm i Soundcloud, který je dnes mezi muzikanty velmi oblíbený.

Už to vypadalo, že Myspace spěje k zániku, ale jednoho dne jsem po dlouhé době opět zavítal na svůj profil a nestačil jsem se divit. Nové grafické rozhraní, modernější, full responsive podpora, přehledné a reklamy byly ty tam… A tak jsem celý profil Vibesu předělal do nového prostředí. Najdete ho na adrese https://myspace.com/vibescz

Možná si položíte otázku, je dobré ještě dnes zůstávat na Myspace? To záleží. Myslím, že Myspace je stále dobrý zdroj, jak se dostat k  jiným stylům muziky, je dobrý k inspiraci, co je právě in, ale i tady mám pochybnosti… Připadá mi, že dnešní Myspace je plný bulváru prolnutý dekadencí a úpadkem. Takže drogy, promiskuita, problémy se zákonem a další v uvozovkách „pikantnosti“ jsou zde na denním programu. Je to jedno velké PR a kdo má dnes čas a chuť jej ještě číst?

Mějte se dobře.