fbpx

Remix „Who Is St. Germain“ ve filmu „Un singe sur le dos“ na satelitním kanálu Arte

VIBES

Produkce

Remix „Who Is St. Germain“ ve filmu „Un singe sur le dos“ na satelitním kanálu Arte

115 Produkce

VIbes Remix Who Is St Germain?remix

S remixem Who Is St Germain jsem si dal opravdu dost záležet a i přes to, že jsem v té době pracoval na monitorech Tanoy Reveal,  které bohužel vůbec nebasovaly, podařilo se mi získat zvuk, se kterým jsem byl spokojený. Kdybyste porovnali remix s originálem, ani by vás možná nenapadlo, že se jedná o stejný track. Předělal jsem téměř všechny stopy a jednotlivé nástroje. Základní repetivní smyčka, obohacená zvukem kytary, se stala nosným motivem. Nová basa, sexy éterický hlas zpěvačky Ály, který i dnes mnoho lidí oslovuje, promyšlený přechod, uprostřed skladby, na kterým jsem pracoval týden v suterénní kuchyni vilové čtvrti v Táboře, přinesla neočekávané výsledky.

Kdo mohl čekat, že se tento remix jednou dostane až na satelitní kanál televize Arte a zazní ve francouzském filmu „Un singe sur le dos“ Podívejte se na jeho trailer:

 

I když jsem nad Who Is St. Germainem strávil spoustu času, a používal starou techniku, vnitřní rozměr se ze skladby ani po letech nevytratil. Tenkrát bych netušil, že skladba bude mít přes 1000 přehrání na Soundcloudovém profilu Vibesu.

Přeji příjemný poslech, Who Is St Germain (Indian Summer Mix) je tady.