fbpx
Ondřej Říha

Jsem Ondřej Vibes, studiový producent, projektu Vibes - More Than Just Music. Miluji poctivý zvuk, hledání nových produkčních technik a spolupráci s dalšími interprety. Hudba pro mě není katarzí či selfterapií, ale vnitřní cestou, posouvání hranic, tvůrčí silou a sebereflexí. Hudba dokáže oslovit, nadchnout, přivést k zamyšlení ale i uzdravit. Práce s časem a melodií, rytmem a harmonií, ve spolupráci s druhými, otevírá svět nových možností a nikdy nekončící kreativity.

VIBES

STUDIO

  • skládání hudebních fragmentů
  • výroba zvuků
  • skládání hudby pro video
  • kompozice pro film
Fotka studia

Studio Vibes je zaměřeno na autorskou tvorbu a zakázkovou produkci pro klienty značky Vibes Vision. Vždy mi jde o originální zvuk, jehož dosahuji promyšleným výběrem studiového vybavení s důrazem na ergonomii a také vlastními produkčními technikami. Při skládání používám převážně hardware, Logic Pro X spolu s pluginy od značek Eventide, UAD, SoundToys a Output.

VIBES

vision

Projekt Vibes - More Than Just Music pokrývá oblast výroby hudebního a zvukového materiálu značky Vibes Vision se zaměřením na brand a firemní identity.

Dejte vaší identitě jedinečný zvuk a zaujměte. Vyrobíme vám nezaměnitelnou hudbu na klíč, stejně jako profesionální fotografie, moderní rychlý web a atraktivní video. Pokryjeme veškerou kreativu a výrobu materiálu pro rozvoj vašeho podnikání. Připravíme podklady pro reklamní kampaně s jedinečným autorským obsahem, vytvořeným na míru přesně dle vašich představ.

Vybrané

Zakázky