CZ | EN

Vibes DJ set – Golf club Albatros

VIBES

BLOG

DJing
int(1712)

Vibes DJ set – Golf club Albatros

http://palinkapictures.com/divan_credits.html Post-Golf1

http://roosevelts21st.com/?et_core_page_resource=et-divi-customizer-global-cached-inline-styles204910 „Nechceš si zahrát na naší golfové akci pro klienty?“ spustil na mě po telefonu můj kamarád, jenž pracuje v krejčovském salonu Al Piano Su Misura.  Výjimečně jsem měl volný víkend, tak jsem se ani nerozmýšlel. Tentokrát jsem kromě vlastního Djingu musel http://argentineproductions.com/html/ zařizovat i techniku a postarat se tak o celkový zvuk. Jak já rád věci zařizuju! Během hodiny jsem měl domluvenou aparaturu a pro jistotu se domluvil i na zvukové zkoušce, abych v Den D neponechal nic náhodě. Pán, který mi půjčoval techniku, byl ostřílený zvukař a preciznost, s jakou mněl srovnané zvukařské vybavení v přízemní garáži mi jasně naznačovala, že jsem dostal od kamaráda dobrý tip.

http://nmca-nm.org/?wholesalejerseys-10852_html Post-Golf3

http://rowaytongardeners.org/community-center-school-pond/p1080883/?ajaxCalendar=1 Celý týden pršelo, ale v pátek odpoledne se začalo oteplovat a vyjasňovat. Akce probíhala v golf klubu Albatros, ve Vysokém Újezdu nedaleko od Rudné u Prahy. Na první pohled bylo znát, že golfový areál je cítit novotou. Architektonicky dobře navržená budova, s honosným interiérem, kvalitními podlahami, obklady a nábytkem. S majitelem Al Piana panem Hanusem jsme se domluvili na podmínkách a buy phentermine online yahoo answers nastínili si dramaturgii. Při zpáteční cestě vyzvednout techniku a jít o něco dřív spát, abych byl před osmou na place.

phentermine 37.5 mg online prescription Post-Golf6

phentermine mexico Sobotní ráno bylo jako z pohádky. Svítání, mlha a rosa na trávě, chlad. Co naplat parné tropické dny vystřídalo babí léto, mé nejoblíbenější období v roce. Také zažíváte, jak vás to stahuje k vám samým, jak vás tento čas uvnitřňuje a vy se zase začínáte víc zabývat vlastním nitrem, než jen vnějšími podněty? Pokaždé, když dělám něco nového, pokaždé, když vezmu nějakou zakázku, miluju příležitost si zažít jiný příběh.

buy cheapest phentermine online Nakládání techniky mi zabralo víc času, než jsem si myslel a tak jsem na to musel trochu šlápnout, abych byl před osmou na místě. Vše zapojit byla otázka chvilky a já se od půl deváté mohl pustit do míchání. Hrál jsem loungově, tentokrát však http://rolemasterblog.com/how-much-fun-can-one-person-have-with-a-ship-full-of-orcs/feed hodně jazzově. Terasa golfového klubu se začala plnit lidmi. Byli to většinou lidé okolo padesátky, klidní, vyrovnaní, podle oblečení a vybavení bylo znát, že se golfem zajímají nějakou chvíli. Úvodní slovo od pořadatele, společné foto a šlo se na green. Po celou dobu turnaje jsem nehrál a tak jsem měl dost času pohrát si s foťákem a udělat pár fotek. Najdete je v GALERII. Odpoledne okolo třetí došlo na vyhlašování výsledků a já použil jeden z mých oblíbených mashupů.

http://pittsbororoadhouse.com/wp-content/uploads/2014/05/Weddings-at-the-Pittsboro-Roadhouse-45-80x80.jpg Post-Golf4 Post-Golf5

http://inourhands.com/mental-health/sources-of-support-for-suicidal-thoughts/ Moderování si ujala Nicol Lenertová, kterou jsem si pamatoval ze zpráv na Nově. Překvapila mě svou vyrovnaností a srdečností. Nicol je prostě výborná ženská, která se nebojí poradit si v každé situaci. Její moderování bylo přirozené a rozhodně mě její dialogy bavily.

where to buy yellow phentermine Zbytek dne až do večera byl v buy phentermine 30 mg online  rytmu rychlých beatů. Sluníčko pražilo, popíjel jsem Birely a kochal se krásnou přírodou. Dokonalý green, v dálce jezírko z gejzírem, z terasy vše jak na dlani. S přibývajícími hodinami slunce zalilo obzor do žlutavých tónů a pak z ničeho nic přišel chlad. Léto končí a zas nás čeká zima. Ale že to uteklo…

http://palinkapictures.com/?p=54 Post-Golf2

Balení trvalo déle, než zapojování, ale při odjezdu domů, jsem měl dobrý pocit. Zase jsem si skvěle zahrál a krásný pozdně letní den ve mně zanechal radost na duši.

Tweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInShare on Tumblr

http://theloopywhisk.com/2017/08/17/gluten-free-caramel-apple-hand-pies/

Přidat komentář

buy k 25 phentermine

buy phentermine d online

0 komentářů

http://nmca-nm.org/?wholesalejerseys-14211_html U Vibes DJ set – Golf club Albatros

Napsat komentář

http://rowaytongardeners.org/?=1 Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

buy phentermine hydrochloride 30 mg

'