fbpx

Vibes DJ set na Dívka roku 2014

VIBES

BLOG

Vibes DJ set na Dívka roku 2014

174 DJing

Pokud se chcete podívat na fotografie ze základního kola Dívka roku 2014, které proběhlo v autosalonu Advantage Cars na Praze 9, koukněte se do galerie . Spolu s Hitch jsme si to zase užili.  A navíc celá akce je charitativním projektem na podporu dětí s onkologickým onemocněním nadačního fondu Krtek.

V porotě zasedli Lukáš Vaculík, Olga Rynešová, Václav Upír Krejčí, Míša Sejnová, Peter Freestone, Matyáš Sychrovský, Iva Dymešová, Vlastimil Harapes, Doris Popeláková, Roman Fárek, Miss České Republiky 2013 Gabriela Kratochvílová a Roman Kufa. Co naplat Gabriela byla opravdu půvabná a přál bych vám zažít alespoň pár minut v její blízkosti. Už věřím, že být Miss České republiky v sobě nese punc jedinečnosti a opravdu je to cítit. Prohodil jsem s Gabrielou několik slov  a její charisma mě příjemně překvapila.

Post-Dívka3

A co soutěžící? Mladé holky, které se srdcem pustily do jednotlivých disciplín? Doba se značně posunula. Jejich odhodlání a vyzrálost a profesionalita (samozřejmě v rámci možností) zdaleka neodpovídala jejich věku. Dobrý zpěv, vydrilovaná choreografie, přesné pohyby… uvidíme, co hlavní kolo.

Pro navození atmosféry soutěže, se podívejte se do GALERIE:

A pusťte si přitom písničku „What Now“ od Rihanny

Výborně zapadla do vyhlašování výsledků.

Chillout Luxury Advantage Cars Chill, který zazněl před vyhlášením výsledků poroty, nyní najdete na Soundcloudu Vibesu.

Přeji pěkný poslech.