CZ | EN

DIY Seriál: Díl pátý – rozhovor s Bastl Instruments

VIBES

BLOG

Rozhovory
int(1674)

DIY Seriál: Díl pátý – rozhovor s Bastl Instruments

Post-Bastl3

Když jsem loni v listopadu kývnul na výzvu Oliviera Gilleta z Mutable Instruments a chtě nechtě po mnoha letech oprášil pájku ze skříně, netušil jsem, že mě sestavování Shruthi-1 bude tak bavit. Idea seriálu o DIY byla na světě. Tenkrát by mě však ani nenapadlo, s kolika http://goldminerpest.com/?jej=phentermine-30-mg-purchase zajímavými lidmi se budu díky DIY setkávat. Náš seriál je phentermine yellow 30 mg otevřený všem a rádi přinášíme impulsy a inspiraci ostatním. O to víc nás potěšilo, že jsme mohli zareagovat na http://languageatwork.com/?sde=how-to-use-phentermine-successfully&75e=67 vývzu od vás a setkat se s lidmi z Bastl Instruments.

Post-Bastl2

Již při prvním telefonátu s Ondřejem a Vaškem, kteří Bastl Instruments rozjeli, jsem věděl, že to bude něco velkého. Z kluků sršel see entuziasmus, dobrá nálada a tah na branku, takže domluvit se na společném termínu rozhovoru byla otázka chvilky. A tak se stalo, že vzhledem k mé časové vytíženosti, jsem týž den po návratu ze služební cesty z Varšavy, usedl do auta a večer vyrazil do Brna, kde Bastl Instruments působí. Bylo mi jasné, že se domů před třetí ráno nedostanu, ale riskl jsem to. Celou cestu jsem přemítal o tom, co jsem si o Bastlu přečetl na jejich stránkách a začal stavět mozaiku. Netušil jsem však, že to, co jsem doposud věděl, je jen zlomek a že se mi o hodinu později otevře zajímavý příběh, jenž může inspirovat každého.

Post-Bastl1

Co se stane, když se v ateliéru umělecké školy sejde několik muzikantů z brněnského undergroundu a zcela nezávisle na sobě, objeví follow zájem o elektroniku? Co se stane, když mladí umělci plní elánu a chuti source pouštět se do nových věcí, využijí svých zkušeností v oblasti crossmedií a pustí se do stavby DIY instrumentů? Může z toho vzniknout http://scooppdx.com/?xcv=difference-between-phentermine-and-amphetamine&e40=fe úspěšný projekt, který po pěti letech dosahuje ročního obratu okolo jednoho milionu korun a distribuuje phentermine doctors bay area DIY nástroje do celého světa. Vidím zde paralelu na Oliviera Gilleta z Mutable Instruments. Kluci však mají velkou výhodu. Nejsou na to sami, jsou muzikanti a navíc kolem sebe sdružují phentermine cramps velkou komunitu zasazenou do domácího prostředí Brna.

Post-Bastl4

Díky jejich otevřenosti, smyslu pro humor a entuziasmu, srší nápady a strhávají lidi kolem sebe. Mají za sebou přes http://tandempayment.com/?sdf=phentermine-3omg&c3f=bb 40 workshopů v devíti zemích světa, see url rozšiřují výrobu, phentermine positive side effects otevírají obchod, vlastně je toho mnohem víc. Za celým projektem stojí silná idea „Proč do spolupráce nezapojit generaci dávno zapomenutých elektrotechniků z 80 let a vrátit jim pocit sebevědomí? Proč nepropojit generace, kultury a národy ve společné věci undergroundové elektrotechniky?“ Setkání s Ondřejem, Václavem a Leošem bylo pro mě příjemným zpestřením, které jsem si i následně užíval při přepisování pořízeného záznamu. Teprve při něm jsem měl možnost pochopit pozadí Bastl Instruments a jaké jsou jejich motivace. Ač jsem musel vzhledem k omezenému rozsahu vynechat několik částí v rozhovoru, http://lifetimedevelopments.com/?vwf=how-can-i-get-phentermine-in-canada přinášíme vám svědectví o DIY zase z jiného úhlu, doufáme, že se vás bavit.

Post-Bastl5

Rozhovor najdete na webu časopisu Music Store ZDE

Fotografie ze setkání s Bastl Instruments najdete v GALERII Vibes

Mějte se dobře a užívejte jaro.

Tweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInShare on Tumblr

Přidat komentář

0 komentářů

U DIY Seriál: Díl pátý – rozhovor s Bastl Instruments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

'
Dog