Vibes spolupracuje S Ivanem Myslikovjanem

  VIBES

  BLOG

  Spolupráce

  Vibes spolupracuje S Ivanem Myslikovjanem

  Post-Ivan1

  Krásný adventní čas všem a posílám fotky z nové spolupráce se saxofonistou Ivanem Myslikovjanem (www.ivan-sax.com). Ivana jsem potkal jednoho podzimního dne v K-Audiu a na první pohled mě zaujal svými požadavky na prodavače. Ten člověk musí mít určitě dost za sebou, bylo první co mě problesklo hlavou. Když odešel, poprosil jsem Petra, aby mi na něj dal kontakt. Zároveň jsem se dozvěděl, že je jeden z nejlepších saxofonistů v taneční muzice.

  Post-Ivan3 Post-Ivan2

  A tak týden na to, jsem Ivanovi zavolal, představil se a poprosil ho, jestli by mi nenahrál saxofon do pár tracků. Souhlasil, slovo dalo slovo a my nahrávali a opravdu jsem si to užíval. Už dlouho jsem neměl ve studiu takového profesionála.

  Post-Ivan5

  Ze začátku jsme si prošli jednotlivé tracky a pobavili se o stylu saxofonové linky, o efektech, pauzách… Pak už stačilo jen nahrávat. Jeho přesnost a preciznost, vypilovaná každoročním hraním v těch nejproslulejších tanečních klubech na Ibize a  Brazílii, byla neuvěřitelná. Stačilo jen správně nastavit efektovou cestu a my mohli začít.

  Post-Ivan4

  Kromě saxofonu, si Ivan přinesl i dechový kontroler EWI. Napadlo mě ho použít jako sólový nástroj do ambientu “Distant Horizon.” Takže až pojedete někdy večer autem a budete mít před sebou dlouho cestu, kdy budete sami se sebou, pusťte si ho. Přeji příjemný poslech.

   

  Add comment

  0 komentářů

  By Vibes spolupracuje S Ivanem Myslikovjanem

   Napsat komentář

   Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *