Spolupráce Vibes s časopisem Music Store

  VIBES

  BLOG

  Spolupráce

  Spolupráce Vibes s časopisem Music Store

  Post-Music-Store1

  Říká se, že pokud má něco vydržet, musí to trvat déle jak 7 let. Když jsem před sedmi lety poprvé dostal nabídku na psaní recenzí od Honzy Šimečka, říkal jsem si, proč to nezkusit. Vybavením pro muzikanty a studiovou technikou se zabývám už několik let, ale psát recenze není jako napsat recenzi a tak v tomto případě  je to vytrvalost a kontinuita měsíc co měsíc strávit několik dní nad vybraným produktem a pořádně ho prověřit. Někdy to byla celkem fuška, ale vytrval jsem.

  Post-Music-Store2

  Za těch 7 let se hodně věcí změnilo a já se rozhodl posunout svou redaktorskou činnost a kromě psaní o strojích, začít psát i o lidech. A tak jak to v životě bývá, pokud se pro něco rozhodnete a myslíte to dostatečně vážně, příležitost na sebe dlouho nenechá čekat. A tak jsem se dostal k seriálu o DIY, kdy vám měsíc co měsíc budu přinášet rozhovory a reportáže s lidmi, kteří se  v této oblasti pohybují.  Se šéfredaktorem Luďkem Bohovičem jsem stále v kontaktu a stále oba máme potřebu časopis Music Store stále posouvat dál, tak aby naplnil naše představy a vaše potřeby.

  Pokud jste pravidelnými čtenáři mých recenzí a rozhovorů děkuji vám moc za vaší přízeň a věřím, že vám v budoucnosti přineseme spoustu zajímavých článků a také i inspirace.

  Post-Music-Store4Post-Music_Store3

  Mějte se dobře a pokud budete mít jakýkoliv dotaz, ozvěte se.

  Add comment

  0 komentářů

  By Spolupráce Vibes s časopisem Music Store

   Napsat komentář

   Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *