CZ | EN

Vibes Remix „Who Is St. Germain“ ve francouzském filmu „Un singe sur le dos“ na satelitním kanálu Arte

VIBES

BLOG

Produkce
int(2200)

Vibes Remix „Who Is St. Germain“ ve francouzském filmu „Un singe sur le dos“ na satelitním kanálu Arte

phentermine india buy VIbes Remix Who Is St Germain?remix

S remixem Who Is St Germain jsem si dal opravdu dost záležet a i přes to, že jsem v té době pracoval na monitorech Tanoy Reveal,  které bohužel vůbec nebasovaly, podařilo se mi získat zvuk, se kterým jsem byl spokojený. Kdybyste porovnali remix s originálem, ani by vás možná nenapadlo, že se jedná o stejný track. Předělal jsem téměř všechny stopy a jednotlivé nástroje. Základní repetivní smyčka, obohacená zvukem kytary, se stala nosným motivem. Nová basa, http://rolemasterblog.com/tag/professions/feed sexy éterický hlas zpěvačky Ály, který i dnes mnoho lidí oslovuje, promyšlený přechod, uprostřed skladby, na kterým jsem pracoval týden v suterénní kuchyni vilové čtvrti v Táboře, přinesla neočekávané výsledky.

Kdo mohl čekat, že se tento remix jednou dostane až na buy phentermine san diego satelitní kanál televize http://pittsbororoadhouse.com/category/music-at-the-pittsboro-roadhouse/page/5/ Arte a zazní ve buy adipex tablets online francouzském filmu „Un singe sur le dos“ Podívejte se na jeho trailer:

 

I když jsem nad Who Is St. Germainem strávil spoustu času, a používal starou techniku, vnitřní rozměr se ze skladby ani po letech nevytratil. Tenkrát bych netušil, že skladba bude mít přes http://palinkapictures.com/index.html 1000 přehrání na Soundcloudovém profilu Vibesu.

Přeji příjemný poslech, buy adipex with paypal Who Is St Germain (Indian Summer Mix) je tady.

Tweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInShare on Tumblr

Přidat komentář

0 komentářů

U Vibes Remix „Who Is St. Germain“ ve francouzském filmu „Un singe sur le dos“ na satelitním kanálu Arte

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

'