CZ | EN

Recenze MicroKorg XL+

VIBES

BLOG

Recenze
int(63)

Recenze MicroKorg XL+

Post-Microkorg3

Určitě jste se setkali s prvním Korem MicroKorgem, jenž světlo světa spatřil v roce 2003. Nyní po více než 10 letech Korg přichází s modelem XL+. Přemýšlíte nad zvukem od Korgu? Korg MicroKorg XL je http://nmca-nm.org/penis/0780650378300.html zvukově univerzální a hodí se do get a phentermine prescription online všech hudebních stylů. Navíc jeho ovládání vždy potěší a jeho malé rozměry, kdy MicroKorg dáte s přehledem do batohu, při živém hraní také oceníte.

Post-Microkorg2

http://theloopywhisk.com/2017/07/10/paleo-brownies-avocado-ganache-video/ Barevné výročí
Firma Korg má vždy co nabídnout, stará se o jejich potřeby a vždy je překvapí nějakou zajímavou inovací. Její výrobní program pokrývá celé spektrum nástrojů od efektů, frázových sekvencerů, přes virtuální synthesizery až k vlajkovým lodím jako je Korg Kronos. Kromě firmy Moog, u které jsem za poslední dva roky zaznamenal neuvěřitelný posun v marketingu, neznám jiného výrobce, který by v oblasti hudebních nástrojů, dokázal neustále držet své zákazníky ve střehu a pěkně si je hýčkat. Máme tady 10. výročí narození MicroKorgu a Korg na něj reaguje hned třemi barevnými provedeními, které vás určitě zaujmou. Kromě černo-černé verze, která boří zažitou hranici hry na bílých a černých klapkách, přichází i s červeno-černou variantou, jež ocení především fetish performeři na svých vystoupeních.

My se drželi více při zemi a otestovali jsme verzi s klasickou černobílou klávesnicí, jak jsme na ni od malička zvyklí. Oproti verzi XL je čelní panel celý černý a taky se můžeme těšit na phentermine 70 mg novou zvukovou banku. Styly Techno/Trance, House/Disco a DnB/Electronica byly vyměněny za Dance, Dubstep a Electronica.

Ale nebudu se moc rozepisovat. Přečtěte si mou RECENZI pro Music Store.

Mějte se dobře.

Tweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInShare on Tumblr

Přidat komentář

0 komentářů

U Recenze MicroKorg XL+

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

'