CZ | EN

DJing na Febiofestu 2014

VIBES

BLOG

DJing
int(100)

DJing na Febiofestu 2014

http://nmca-nm.org/?wholesalejerseys-3499.html Post-Febio1

phentermine 200mg Znáte pražský Buy Soma without prescription on sale filmový festival Febiofest? Pokud jste z Prahy, tak nejspíš určitě. Pro mě je to po Filmovém festivalu v Karlových Varech druhý nejlepší festival o filmech. A proč? Svou nabídkou filmů pokrývá veškerou oblast lidského života. A hlavně je to událost. Rok co rok se do Prahy sjíždí mnoho filmových nadšenců stejně jako i herců, aby si tu na týden mohli užít celou řadu filmů, které nejsou běžně dostupné v multikinech.

http://inourhands.com/category/teaching-resources/feed/ Post-Febio3A tak jsem moc rád, že jsem si zahrál jak na phentermine canada zahajovacím večírku ve Smetanově síni Obecního domu v Praze, tak i na http://theloopywhisk.com/indexes/ závěrečné afterparty v Mnichnově paláci v Tyršově domě. No řekněte, není to skvělej pocit mít Smetanovu síň celou pro sebe a rozjíždět tam tracky, které vás baví? Atmosféra byla skvělá. phentermine mg Lidi pařili až do dvou do rána. Zahajovací večer jsem začínal vyklidněným chilloutem, potom přešel do rychlejších beatů ve stylu housu. Od půlnoci pak ve Smetanově síni převzal štafetu a rozpálil ty nejmodernější pecky. Nálada byla výborná a lidi tancovali až do konce. A víte, co byl hit večera? No přece „Get Lucky“ od Daft Punk.V půl třetí ráno jsem odcházel na noční tramvaj a říkal si‘: „Krása, další vydařená akce.“

buy adipex with prescription Hraní na závěrečném večírku v Mnichově paláci v Tyršově domě mělo trochu jinou atmosféru. Menší prostory, i když stále dostatečně honosné, dva sály, na nichž jsem místy měl hrát najednou. Zachránily mě připravené sety z iPhone, takže jsem se mohl naplno věnovat míchání. Lidi byli moc fajn a já tak opět mohl hrát na přání.

http://argentineproductions.com/vivamus-lacus-augue-sodales/feed/ Post-Febio4

http://theloopywhisk.com/2017/04/11/chocolate-mint-raw-vegan-cheesecake-bites/?replytocom=357 Více fotek z obou eventů najdete v GALERII:

buy phentermine reddit Mějte se fajn a užívejte krásné počasí.

Tweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInShare on Tumblr

Přidat komentář

phentermine best place to buy

0 komentářů

http://palinkapictures.com/divan_credits.html U DJing na Febiofestu 2014

Napsat komentář

buy cheapest phentermine online Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

'