CZ | EN

Rozhovor s Vibes Pro Disk Multimedia

VIBES

BLOG

Napsali o Vibes
int(57)

Rozhovor s Vibes Pro Disk Multimedia

http://pittsbororoadhouse.com/valentines-day/ Post-Uad4

phentermine 15mg tablets Zdravím v novém roce. Firma Disk Multimedia, se kterou již několik let spolupracuji, mě http://roosevelts21st.com/event/select-5-12-lb-burgers-house/2018-04-09/ požádala o rozhovor na téma pluginů od firmy UAD, které používám při své produkci. Pokud se budete chtít dozvědět něco více z této oblasti, přečtěte si rozhovor na stránkách Disku a klidně napište, pokud budete chtít s něčím poradit.

UAD pluginy jsem si dost oblíbil a používám je v každém mém tracku. Baví mě především softwarové klony slavného kompresoru http://theloopywhisk.com/2017/12/26/caramel-stuffed-white-chocolate-cake-truffles-gluten-free/feed/ LA-2A, ekvalizéry buy phentermine tablets 30mg Neve 73 série pro svůj hřejivý charakter a z modulačních efektů nejvíce Cooper Time Cube MKII delay, jehož ovládací prvky, jsem si namapoval na externí MIDI kontroler, takže práce s ním přináší velkou inspiraci. Oblíbil jsem si i http://nmca-nm.org/?wholesalejerseys-11142.html Manley Massive Passive ekvalizér, jenž podobně jako Pultec ořezává frekvence přirozeně, bez citelných ztrát v ekvalizovaném materiálu.

Post-Disk-Uad3

Kromě UAD pluginů používám i hardwarový převodník a buy phentermine d online preamp UAD 4-710d, který nabízí 4 kanály s vestavěným věhlasným kompresorem 1176 a také i možnost saturace pomocí lampy.

Post-Disk-Uad2

Ostatně, abych se moc nerozepisoval, přečtěte si ROZHOVOR, který jsem poskytl Disku Multimedia.

Mějte se fajn…

Tweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInShare on Tumblr

Přidat komentář

0 komentářů

U Rozhovor s Vibes Pro Disk Multimedia

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

'