CZ | EN

POSLECHOVKA NOVÉ ŘADY STUDIOVÝCH MONITORŮ DYNAUDIO LYD

VIBES

BLOG

Studio
int(8570)

POSLECHOVKA NOVÉ ŘADY STUDIOVÝCH MONITORŮ DYNAUDIO LYD

buy genuine phentermine online uk Dynaudio LYD

http://leedsunitedtrust.com/announcements/mural-update Tento týden jsem měl možnost vyzkoušet si dvě nové řady monitorů mé oblíbené značky Dynaudio. Ve studiu již několik let používám model Buy Soma with no prescription Dynaudio BM6A a delší dobu přemýšlím o nějakém smysluplném upgradu. Bohužel z důvodu omezeného místa a nutnosti dodržet ergonomii, nemůžu upgradovat do kategorie mid range třídy. V této velikosti by se mi monitory bohužel do studia nevešly.

buy phentermine O to víc mě zaujala možnost vyzkoušet si novou řadu dvoupásmových http://www.bigleaguekickball.com/category/press/ cheap discount online soma Dynaudií LYD-8 a musím rovnou říct, že mě jejich zvuk už na první poslech doslova nadchl. Nová řada LYD monitorů nabízí kompletní redesign předchozích monitorů s důrazem na kvalitní zvuk i při nízkých hlasitostech, je určena především pro blízký poslech a míří do malých domácích studií. K dispozici jsou tři modely LYD-5, LYD-7 a LYD-8 (číslo určuje velikost basového reproduktoru v palcích) v oblasti dvoupásmových monitorů a http://argentineproductions.com/portfolio-grid-three-columns/your-url-goes-here LYD-48, jako třípásmový monitor. Změnila se i barva, ale pokud se vám bílá nelíbí, monitory můžete sehnat i v klasické černé barvě. Na první poslechovce jsme testovali model LYD-8 a porovnávali ho s monitory Adam S2V a EVE SC305. LYD-8 výrazně zvukově dominovaly, oproti ostatním monitorům. Zvukově jsou monitory krásně plastické, prokreslenější a plnější na středech, zvuk je moderní, vyvážený a vzdušnější.

http://pittsbororoadhouse.com/wp-content/uploads/2015/04/NC-Revelers-NYE-2015-y40-e1432127385501-180x180.jpg Dynaudio LYD vs. BM6A testování

Na druhou poslechovku jsem dorazil, když jsem se dozvěděl, že do studia ke Kakaxovi dorazily i třípásmové Dynaudio LYD-48 (ty podélné). Napadlo nás udělat přímé srovnání s mými BM6A, aby se co nejvíce ukázalo, jak si LYD-8 budou stát. Všechny tři monitory byly připojeny na subwofer, abychom ulehčili basovým frekvencím a bedny se mohly dobře rozehrát.

Dynaudio LYD vs. BM6A testování

Záměrně jsem BM6A umístil co do největšího sterea a osmičky co nejblíž k sobě (což odpovídá zhruba mému studiovému setupu). Výsledkem testování mě příjemně překvapil. Ač jsou BM6A relativně zastaralé monitory,  vedly si opravdu dobře, mají pěkný pevný zvuk, s mírnou absencí ve vyšších středech, tak trochu HIFI zvuk, ale vyrovnaný v celém zvukovém spektru. Oproti tomu mě třípásmové LYD-48 nezaujaly. Ve vyšších středech cítím jakýsi bandpas filtr, zvuk mi přijde tak trochu jako z vysavače.

phentermine 10mg Monitory Dynaudio LYD-8 však v porování s BM6A nezklamaly a musím říct, že z celé sestavy mě bavily nejvíc. Prostě inspirující monitor s moderním zvukem. Nahrávky se ve středních pásmech jakoby rozsvítí, LYD-8 jsou vzdušné, mají objem, dobře si poradí ve středních pásmech, takže mají tendenci zvýrazňovat zpěv a s tím je třeba při míchání počítat. Monitory nejsou o tolik větší jako BM6A, takže vyhovují mým nárokům na úsporu místa.

BM6A se zbavovat nebudu, použiju je k bočnímu poslechu.Díky moc Kakaxovi a studiu 3bees, za možnost vyzkoušení, upgrade jsem naplánoval na září-říjen tohoto roku.

Pro více informací k monitorům použijte tyto linky:

purchase phentermine 37.5mg http://leedsunitedtrust.com/announcements/dave-and-emma-carrington-step-down/ Dynaudio BM6A
https://www.dynaudio.com/professional-audio/classic-bm-range/bm6a

buy phentermine london http://rolemasterblog.com/wp-content/uploads/2014/12/RMU-Character-Law-Cover.png Dynaudio LYD-8
https://www.dynaudio.com/professional-audio/lyd/lyd-8
https://www.gearslutz.com/board/product-alerts-older-than-2-months/1079286-messe-16-dynaudio-lyd-personal-reference-monitors.html
http://www.soundonsound.com/reviews/dynaudio-lyd-5-8

online phentermine weight loss clinic http://palinkapictures.com/wp-content/plugins/dzs-portfolio/admin/upload.php Dynaudio LYD-48
https://www.dynaudio.com/professional-audio/lyd/lyd-48
http://www.musicconnection.com/music-gear-dynaudio-pro-lyd-monitors/
http://www.soundonsound.com/news/dynaudio-launch-three-way-lyd-48-monitor

 

http://rowaytongardeners.org/?p=3536 cheap phentermine nashville tn Sháníte-li monitory do studia, domluvte si schůzku v 3bees studiu a připravit si referenční nahrávky. Kakaxa vám rád poradí a doporučí vhodný model, který bude vyhovovat vašim potřebám. Já už si nejspíš vybral. LYD-8 jsou skvělé jak na kytarovky tak i na elektronickou muziku, kterou dělám.

phentermine 47.5

http://inourhands.com/mental-health/eating-disorders/12-tips-for-writing-an-eating-disorders-policy-for-your-school/ Každopádně vše je věcí osobního vkusu, dle vlastních osobních preferencích. Sám jsem přemýšlel nad změnou značky, ale jak to tak vypadá, opět zůstanu u Dynaudia, protože na jejich zvuk jsem zvyklý a vyhovuje mi.

Tweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInShare on Tumblr

http://pittsbororoadhouse.com/category/fundraisers/feed/

Přidat komentář

0 komentářů

U POSLECHOVKA NOVÉ ŘADY STUDIOVÝCH MONITORŮ DYNAUDIO LYD

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

'