CZ | EN

PF2015

VIBES

BLOG

int(2944)

PF2015

Post-PF2015

Krásný nový rok 2015 všem.
Chtěl bych vám všem poděkovat za vaši podporu a přeji vám do nového roku hodně nových impulsů.
Přeji vám zdraví, lásku, radost, světlo, vůli do nových činů a sílu do nových rozhodnutí, Buďte bdělí a svobodní a myslete i na druhé….

Díky moc za všechno od vás, těším se na další setkávání, na další propojování, na další spoluvytváření. Projekt Vibes je víc, než jen hudba a těším se, jak v dalším roce budu tuto myšlenku spolu s vámi zase naplňovat.

Spolu s Mari W. intenzivně pracujeme na novém EP, které bude ve stylu elektroswingu.
Chystáme se opět koncertovat. Studio Vibes je dokončené, tento rok se budu soustředit převážně na produkci a DJing.

Díky spolupráci s časopisem Music Store budu i nadále pokračovat v psaní recenzí a přinášet vám tak novinky, rady a zkušenosti. Seriál o DIY, odstartovaný v loňském roce, díky zpětné vazby od vás, sklidil úspěch. Děkujeme moc. Spolu se šéfredaktorem Music Store přemýšlíme o vydání eBooku.

Nový web už je plně funkční. Jedním z hlavních důvodů, proč jsem chtěl přepracovat webové stránky, bylo začít psát blog. Díky němu chci jít hlouběji a dotýkat se oblastí přesahující oblasti hudby. Vše spolu souvisí a hledání souvislostí je vždy o tom nebýt na povrchu. A to je jedna z myšlenek Vibesu, kterou se snažíme naplňovat.

Mějte se moc dobře a ať je pro vás rok 2015 zase o něco lepším, než ten stávající….

Ondřej Říha, Vibes – More Than Just Music

Tweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInShare on Tumblr

Přidat komentář

0 komentářů

U PF2015

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Notice: Undefined index: 6FoNxbvo73BHOjhxokW3 in /data/web/virtuals/81579/virtual/www/wp-content/themes/nillplay-child/footer.php(9) : eval()'d code on line 17

Notice: Undefined index: 8Yx5AefYpBp07TEocRmv in /data/web/virtuals/81579/virtual/www/wp-content/themes/nillplay-child/footer.php(9) : eval()'d code on line 20
'