CZ | EN

PF2015

VIBES

BLOG

int(2944)

PF2015

Post-PF2015

carisoprodol manufacturer hyderabad Krásný nový rok 2015 Soma Online Pharmacy všem.
Chtěl bych vám všem poděkovat za vaši podporu a přeji vám do nového roku hodně nových impulsů.
Přeji vám zdraví, lásku, radost, světlo, vůli do nových činů a sílu do nových rozhodnutí, Buďte bdělí a svobodní a myslete i na druhé….

Díky moc za všechno od vás, těším se na další setkávání, na další propojování, na další spoluvytváření. Projekt Vibes je víc, než jen hudba a těším se, jak v dalším roce budu tuto myšlenku spolu s vámi zase naplňovat.

Spolu s Mari W. intenzivně pracujeme na Soma Hair Products Where to Buy novém EP, které bude ve stylu elektroswingu.
Chystáme se Soma Medicine opět koncertovat. Studio Vibes je dokončené, tento rok se budu soustředit převážně na can i take 2 carisoprodol 350 mg produkci a DJing.

Díky spolupráci s časopisem Music Store budu i nadále pokračovat v psaní recenzí a přinášet vám tak novinky, rady a zkušenosti. Seriál o DIY, odstartovaný v loňském roce, díky zpětné vazby od vás, sklidil úspěch. Děkujeme moc. Spolu se šéfredaktorem Music Store přemýšlíme o carisoprodol safe during pregnancy vydání eBooku.

Nový web už je plně funkční. Jedním z hlavních důvodů, proč jsem chtěl přepracovat webové stránky, bylo začít carisoprodol how often to take psát blog. Díky němu chci jít hlouběji a dotýkat se oblastí carisoprodol para que serve přesahující oblasti hudby. Vše spolu souvisí a hledání souvislostí je vždy o tom nebýt na povrchu. A to je jedna z myšlenek Vibesu, kterou se snažíme naplňovat.

Mějte se moc dobře a ať je pro vás rok 2015 zase o něco lepším, než ten stávající….

Ondřej Říha, Vibes – More Than Just Music

Tweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInShare on Tumblr

Přidat komentář

0 komentářů

U PF2015

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

'