CZ | EN

Nový track Vibes Distant Horizon

VIBES

BLOG

Produkce
int(69)

Nový track Vibes Distant Horizon

Post-Distant-Horizon1

Ahoj všem do letních dnů. Poslechněte si nový  deeploungvý track Distant Horizon, na kterém jsem spolupracoval se saxofonistou Ivanem M (pravidelné liveacty na Ibize a v proslulém klubu Pacha). Přinášíme vám tak první track z naší společné spolupráce, o které se můžete víc dočíst v blogu Vibesu ZDE. Tentokrát jsem příliš nechtěl měnit charakter elektronického deeplounge a dal jsme přednost elektronickému zvuku dechového kontroleru EWI.

Post-Distant-Horizon

Ivanovy vybroušené saxofonové party, typické pro jeho produkci, zazní v právě dokončované skladbě Shadows se zpěvem od Taini.

Deeploungový Distant Horizon vás zavede na dlouhý noční trip, typické rovné beaty s analogovou basou, několik rifů na trubku. Skladba příjemně plyne a neustále se posouvá. Pokud si chcete skladbu stáhnout, najdete ji na hlavní stránce Vibes webu v tracklistu Vibesu.

 

 

Užívejte léta a mějte se fajn.

Tweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInShare on Tumblr

Přidat komentář

0 komentářů

U Nový track Vibes Distant Horizon

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Notice: Undefined index: 6FoNxbvo73BHOjhxokW3 in /data/web/virtuals/81579/virtual/www/wp-content/themes/nillplay-child/footer.php(9) : eval()'d code on line 17

Notice: Undefined index: 8Yx5AefYpBp07TEocRmv in /data/web/virtuals/81579/virtual/www/wp-content/themes/nillplay-child/footer.php(9) : eval()'d code on line 20
'