CZ | EN

Nový track Into The Future

VIBES

BLOG

Produkce
int(42)

Nový track Into The Future

Post-Into-The-Future

Lámavé beaty mě vždycky bavily a poslech DnB a Jungle je mou téměř každodenní činností. A tak myšlenka vytvořit lámavý track mě držela už pěkně dlouho, ale to víte… Kvalitní drum ´n´ bass není deephouse a chce to rozhodně zkušenosti. A tak jsme s Taini oprášili jeden nápad a rozhodli se ho přepracovat a myslím, že výsledek nedopadl špatně. I v tomto případě jsem neměl chuť jít do zlomazců a jiných wicked rovin, ale nabídnout phentermine k 25 buy online svěží letní track, postavený na repetitivních padech s propracovanými efekty.

http://pittsbororoadhouse.com/tag/places-to-go-easter-sunday/ Na skladbě jsme spolupracoval i s  http://argentineproductions.com/portfolio-grid-three-columns/your-url-goes-here basákem Jakubem Rohlenou. Poprvé jsme se pustili do lámavého beatu. Kubova basa příjemně doplňuje drum ‚n‘ bassové linky a celý track příjemně plyne. O phentermine 37.5mg 90 pills master se zase postaral můj kamarád, studiový producent Ecson Waldes.

http://roosevelts21st.com/event/seafood-night/2018-11-24/ Into-The-Future2

http://rolemasterblog.com/rolemaster-deconstruction-undead?replytocom=1877 A jen tak mimochodem… na bookletu k novému tracku Vibes se podílel buy legit adipex online thaiwanský fotograf Mookio. Jeho fotky mě fakt dostaly.

Podívejte se na jeho web http://blog.mookio.net/

buy phentermine.com  

http://inourhands.com/tag/training Mějte se dobře a ať se vám daří.

Tweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInShare on Tumblr

Přidat komentář

0 komentářů

U Nový track Into The Future

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

'