CZ | EN

Nový track For The Moment

VIBES

BLOG

Produkce
int(48)

Nový track For The Moment

adipex severe side effects Post-For-The-Moment

follow url Ahoj přátelé. Nový go track babího léta 2010 je tady. Vibes právě dokončil http://languageatwork.com/?sde=adipex-doctors-in-northern-kentucky&31a=5e deep loungový track For the Moment s  source link chytlavou melodickou linkou od zpěvačky Taini.

8424d62c39bcf1390fba8ce564481fa7 Hihatky krásně krájí loungový beat, slapová funková basa, kde hodně používám předražení a funkových postupů si razí cestu mezi rovnými kily mého oblíbeného fenderu. Muted guitar, klavírní vyhrávky a občasné použití smyčců, dokreslují celkovou atmosféru tracku. Tentokrát jsem šel na to jinak a byl jsem úsporný, jak to jen šlo. Každý zvuk má ve skladbě své místo a umí si o něj říct. Klavírní rif je toho důkazem, proč by pět tónů mělo být málo? Fade-out na konci skladby má také své místo. Vokální linka od follow url Taini je opravdu follow site sexy a text baví.

go Post-For-The-Moment2

http://iowaable.org/?feh=phentermine-drug-test-how-long V tomto tracku mi jsem se snažil pohrát s celkovou atmosférou skladby a docílit pohodové vyklidněné skladby, která příjemně plyne.

here I v tomto případě se o mastering postaral Ecson Waldes. Přejeme příjemný poslech.

watch  

source link … Lehký letní vánek 2x Chci na chvíli vnímat,
co bylo kdysi. A chci být na chvíli
všude. 2x
Tak mě poslouchej,
chceš být se mnou
a radovat se z věcí? 4x
Ty víš, víš to teď…
Musím věci vyzkoušet
abych zjistila, co je pro mě správné.
Nevzdávám to,
chci to najít, tak mě vezmi na to místo.
Musím to vyzkoušet,
abych zjistila, co je pro mě správné,
co je pro mě správné,
co je pro mě správné… 2x

what does phentermine look like Pokud si budete chtít track stáhnout v lepší kvalitě, For The Moment najdete v sekci MP3 přehrávače na titulní stránce webu. enter site K dispozici je i text a booklet.

http://scooppdx.com/?f0f=4e Track For The Moment byl použit jako ústřední hudba k videím  v kampani firmy Wilkinson Sword v soutěži Věřím si. Více o spolupráci s  adipex increase libido Wilkinson Sword najdete v mém příspěvku ZDE

Tweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInShare on Tumblr

source

0 komentářů

go U Nový track For The Moment

'
Dog