CZ | EN

Nový track Keep it To Myself

VIBES

BLOG

Produkce
int(51)

Nový track Keep it To Myself

adipex online consultation Post-Keep-It-to-Myself1

follow link Nový track „Keep It To Myself“ od Vibes je na světě. Tentokrát jsem se pustil do http://iowaable.org/?feh=snort-phentermine-erowid deepu. Tepující basa, pumpující kick…Noční ruchy, repetitní smyčka, nadelayované elektrická piana a najždějící činely… To vše vás zavede na dálný východ, na hranici stepi a moře… I feel lost… http://goldminerpest.com/?jej=buy-phentermine-37.5-mg-online-cheap I Keep it To Myself.… Why I need to keep up everythnig?

http://goldminerpest.com/?jej=phentermine-and-zoloft-for-weight-loss&468=82 Éterická adipex retard sprzedam uk zastřená vokální linka s nastříhanými frázemi od Taini, follow site podtrhuje celou atmosféru. Jestli můžu říct, co se mi na tomhle tracku povedlo, je phentermine period weight gain dobrá práce se stereem, delayi a dozvuky. Vydržte a poslechněte si track až do úplného konce. Keep It To Myself je asi největší elektronika, kterou jsem kdy udělal.

Post-Keep-It-To-Myself7

Na Booklet jsem použil foto od http://wealthnationent.com/?vef=phentermine-bad-side-effects indického fotografa Dineshe Kumara, na jehož fotky jsem narazil na Flickru. Líbilo se mi, jak fotí, jeho práce s barvami a stíny a hlavně to, jak http://languageatwork.com/?sde=adipex-or-phentermine&d3f=d6 dokáže zachytit výraz lidí. Jeho fotky mě přesouvají do úplně jiného světa, který je nám středoevropanům vzdálený. A tak když jsem viděl jeho fotku se světly v pohybu, adipex after weight loss surgery musel jsem ho oslovit. Chvíli to trvalo, než jsme se domluvili na ceně, ale za dobré věci je dobré platit, a navíc tento http://scooppdx.com/?xcv=1-1/2-adipex-a-day booklet považuji za jeden z nejlepších, které jsem zatím udělal. Podívejte se na Dineshův profil, kde vystupuje jako Mi Amor a vychutnejte si krásu indické duše. No, řekněte, jeho fotky nemají chybu.

O master se postaral můj kamarád, studiový producent Ecson Waldes.

Post-Keep-It-to-Myself3 Post-Keep-It-to-Myself2

 

Pokud chcete track v dobré kvalitě, stáhněte si ho z hlavní stránky webu v sekci přehrávač. A rovnou s ním i booklet a text.

http://tandempayment.com/?sdf=over-the-counter-meds-like-adipex Vibes – Keep It To Myself feat. Taini

Everything
For the night
Everything
Give me
The reason
For the night
Everything
Everything
2x
How am I suppossed to learn to love
And take things easy
The life has turned its back to me
I feel lost I keep it to myself
I have to give up everything to see

How am I suppossed to change my mind
When its bleeding
The life has turned its back to me
I feel lost I keep it to myself
I have to give up everything to see
Give me Reason
For the night …

Mějte se fajn a užívejte si jara.

Tweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInShare on Tumblr

Přidat komentář

0 komentářů

U Nový track Keep it To Myself

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

'
Dog