CZ | EN

Nový track Keep it To Myself

VIBES

BLOG

Produkce
int(51)

Nový track Keep it To Myself

Post-Keep-It-to-Myself1

Nový track „Keep It To Myself“ od Vibes je na světě. Tentokrát jsem se pustil do buy adipex from the uk deepu. Tepující basa, pumpující kick…Noční ruchy, repetitní smyčka, nadelayované elektrická piana a najždějící činely… To vše vás zavede na dálný východ, na hranici stepi a moře… I feel lost… I Keep it To Myself.… Why I need to keep up everythnig?

Éterická http://palinkapictures.com/soundwalk/ zastřená vokální linka s nastříhanými frázemi od Taini, phentermine purchase australia podtrhuje celou atmosféru. Jestli můžu říct, co se mi na tomhle tracku povedlo, je http://roosevelts21st.com/event/wednesday-wing-night-0-50/2018-03-14/ dobrá práce se stereem, delayi a dozvuky. Vydržte a poslechněte si track až do úplného konce. Keep It To Myself je asi největší elektronika, kterou jsem kdy udělal.

Post-Keep-It-To-Myself7

Na Booklet jsem použil foto od indického fotografa Dineshe Kumara, na jehož fotky jsem narazil na Flickru. Líbilo se mi, jak fotí, jeho práce s barvami a stíny a hlavně to, jak http://rolemasterblog.com/seeing-light-religious-conversions-channelers-rolemaster/feed/ dokáže zachytit výraz lidí. Jeho fotky mě přesouvají do úplně jiného světa, který je nám středoevropanům vzdálený. A tak když jsem viděl jeho fotku se světly v pohybu, buy adipex malaysia musel jsem ho oslovit. Chvíli to trvalo, než jsme se domluvili na ceně, ale za dobré věci je dobré platit, a navíc tento buy phentermine website booklet považuji za jeden z nejlepších, které jsem zatím udělal. Podívejte se na Dineshův profil, kde vystupuje jako Mi Amor a vychutnejte si krásu indické duše. No, řekněte, jeho fotky nemají chybu.

O master se postaral můj kamarád, studiový producent Ecson Waldes.

Post-Keep-It-to-Myself3 Post-Keep-It-to-Myself2

 

Pokud chcete track v dobré kvalitě, stáhněte si ho z hlavní stránky webu v sekci přehrávač. A rovnou s ním i booklet a text.

http://nmca-nm.org/calendar/index.php?action=display_month Vibes – Keep It To Myself feat. Taini

Everything
For the night
Everything
Give me
The reason
For the night
Everything
Everything
2x
How am I suppossed to learn to love
And take things easy
The life has turned its back to me
I feel lost I keep it to myself
I have to give up everything to see

How am I suppossed to change my mind
When its bleeding
The life has turned its back to me
I feel lost I keep it to myself
I have to give up everything to see
Give me Reason
For the night …

Mějte se fajn a užívejte si jara.

Tweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInShare on Tumblr

Přidat komentář

0 komentářů

U Nový track Keep it To Myself

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

'