CZ | EN

DIY Seriál: Díl šestý – rozhovor s Jonášem Gruskou

VIBES

BLOG

Rozhovory
int(1681)

DIY Seriál: Díl šestý – rozhovor s Jonášem Gruskou

Post-Jonáš2

Na to, že je Jonášovi teprve 23 let toho zvládl opravdu hodně. Pořádá carisoprodol fibromyalgia workshopy po Evropě, je pravidelným performerem na carisoprodol how long mezinárodních festivalech a realizoval řadu Drug Interactions With Soma úspěšných instalací jako například kompozici pro zvonky na Kamenném náměstí v Bratislavě. A právě pro svou uměleckou činnost si Jonáš musí leccos připravit, naprogramovat a vyrobit.

Post-Jonáš1

Dnes se podíváme na fenomén DIY zase z trochu jiného pohledu. A to očima umělce, který se naplno věnuje carisoprodol para que se usa experimentální hudbě, hledá nové směry v propojování reálného světa se světem elektroniky a Pictures of Soma Pills nových technologií. Pustíme se do oblasti experimentální tvorby, kdy už nejde jen o muziku, ale i o zvuky, ruchy a tóny, které jsou přirozenou součástí našeho života, jen jsme se je odnaučili vnímat.

Pokud se zajímáte o nové formy umění, rádi experimentujete a hledáte nové směry v umění s využití elektrotechniky, může být pro vás Jonášův životní příběh dobrou inspirací.

Post-Jonáš5

Celý rozhovor najdete na webu Music Store ZDE.

Fotografie, které jsem u Jonáše pořídil najdete v GALERII Vibesu

Užívejte si léta a mějte se fajn.

Tweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInShare on Tumblr

Přidat komentář

0 komentářů

U DIY Seriál: Díl šestý – rozhovor s Jonášem Gruskou

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

'