CZ | EN

DIY Seriál: Díl šestý – rozhovor s Jonášem Gruskou

VIBES

BLOG

Rozhovory
int(1681)

DIY Seriál: Díl šestý – rozhovor s Jonášem Gruskou

Post-Jonáš2

Na to, že je Jonášovi teprve 23 let toho zvládl opravdu hodně. Pořádá workshopy po Evropě, je pravidelným performerem na mezinárodních festivalech a realizoval řadu úspěšných instalací jako například kompozici pro zvonky na Kamenném náměstí v Bratislavě. A právě pro svou uměleckou činnost si Jonáš musí leccos připravit, naprogramovat a vyrobit.

Post-Jonáš1

Dnes se podíváme na fenomén DIY zase z trochu jiného pohledu. A to očima umělce, který se naplno věnuje experimentální hudbě, hledá nové směry v propojování reálného světa se světem elektroniky a nových technologií. Pustíme se do oblasti experimentální tvorby, kdy už nejde jen o muziku, ale i o zvuky, ruchy a tóny, které jsou přirozenou součástí našeho života, jen jsme se je odnaučili vnímat.

Pokud se zajímáte o nové formy umění, rádi experimentujete a hledáte nové směry v umění s využití elektrotechniky, může být pro vás Jonášův životní příběh dobrou inspirací.

Post-Jonáš5

Celý rozhovor najdete na webu Music Store ZDE.

Fotografie, které jsem u Jonáše pořídil najdete v GALERII Vibesu

Užívejte si léta a mějte se fajn.

Tweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInShare on Tumblr

Přidat komentář

0 komentářů

U DIY Seriál: Díl šestý – rozhovor s Jonášem Gruskou

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Notice: Undefined index: 6FoNxbvo73BHOjhxokW3 in /data/web/virtuals/81579/virtual/www/wp-content/themes/nillplay-child/footer.php(9) : eval()'d code on line 17

Notice: Undefined index: 8Yx5AefYpBp07TEocRmv in /data/web/virtuals/81579/virtual/www/wp-content/themes/nillplay-child/footer.php(9) : eval()'d code on line 20
'