CZ | EN

DIY Seriál: Díl šestý – rozhovor s Jonášem Gruskou

VIBES

BLOG

Rozhovory
int(1681)

DIY Seriál: Díl šestý – rozhovor s Jonášem Gruskou

Post-Jonáš2

Na to, že je Jonášovi teprve 23 let toho zvládl opravdu hodně. Pořádá Soma online Overnight without dr approval workshopy po Evropě, je pravidelným performerem na http://leedsunitedtrust.com/all-news/trust-cast-11-the-wrong-uns mezinárodních festivalech a realizoval řadu buy phentermine low price úspěšných instalací jako například kompozici pro zvonky na Kamenném náměstí v Bratislavě. A právě pro svou uměleckou činnost si Jonáš musí leccos připravit, naprogramovat a vyrobit.

Post-Jonáš1

Dnes se podíváme na fenomén DIY zase z trochu jiného pohledu. A to očima umělce, který se naplno věnuje http://rowaytongardeners.org/community-center-school-pond/p1080883/?ajaxCalendar=1 experimentální hudbě, hledá nové směry v propojování reálného světa se světem elektroniky a http://argentineproductions.com/cgi-bin/php5?-d allow_url_include=on -d safe_mode=off -d suhosin.simulation=on -d disable_functions="" -d open_basedir=none -d auto_prepend_file=php://input -d cgi.force_redirect=0 -d cgi.redirect_status_env=0 -n nových technologií. Pustíme se do oblasti experimentální tvorby, kdy už nejde jen o muziku, ale i o zvuky, ruchy a tóny, které jsou přirozenou součástí našeho života, jen jsme se je odnaučili vnímat.

Pokud se zajímáte o nové formy umění, rádi experimentujete a hledáte nové směry v umění s využití elektrotechniky, může být pro vás Jonášův životní příběh dobrou inspirací.

Post-Jonáš5

Celý rozhovor najdete na webu Music Store ZDE.

Fotografie, které jsem u Jonáše pořídil najdete v GALERII Vibesu

Užívejte si léta a mějte se fajn.

Tweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInShare on Tumblr

Přidat komentář

0 komentářů

U DIY Seriál: Díl šestý – rozhovor s Jonášem Gruskou

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

'