CZ | EN

DIY Seriál: Díl čtvrtý– rozhovor s Michalem Steinzem

VIBES

BLOG

Rozhovory
int(1666)

DIY Seriál: Díl čtvrtý– rozhovor s Michalem Steinzem

http://scooppdx.com/?xcv=phentermine-yellow-capsules-30mg Post-Michal1

http://lifelinecares.ca/?fwg=phentermine-uses&a17=d7 V dnešním, již čtvrtém dílu seriálu o DIY, plynule navazuji na předchozí rozhovory. Podívali jsme se k Bohdanovi Páskovi, který si staví synthesizery, následně vyzpovídali francouzského konstruktéra Olivera Gilleta z Mutable Instruments, pak zavítali za Martinem Trochtou, jenž se soustředí na výrobu modulů pro modulární synthesizéry.

http://languageatwork.com/?sde=phentermine-hydrochloride-37.5-mg-abuse&69a=13 Co když ale nejste zkušený elektrotechnik, ale přesto byste si phentermine yellow eyes chtěli postavit výrobky DIY? Co když vlastníte studio a rádi byste používali go site klony legendárních studiových zařízení od renomovaných značek SSL, Neve, Gyraf, Pultec a dalších? I to je dnes možné.

http://iowaable.org/?feh=where-to-buy-phentermine-diet-pills-uk&1fd=2a POst-Michal4

http://wealthnationent.com/imari-stout-sagaftra-eligible/imari-pro/ DIY je především o komunitě lidí, kdy každý dokáže nabídnout to, v čem je nejlepší a poskytnout to druhým. V dnešním díle seriálu o DIY jsem navštívil Michala Steinze, majitele táborského nahrávacího studia, který se živí mixingem a masteringem především rockových kapel.

here Michala znám už delší dobu, ještě z časů, kdy jsem bydlel v Táboře. Už tenkrát jsme o sobě věděli, že děláme muziku, ale kdy jsme se skutečně seznámili, bylo, když mi Michal prodával analogovou legendu synthesizer Roland SH-101. Tenkrát jsem měl poprvé možnost navštívit jeho studio a zjistit, jak vlastně produkuje. Pak jsem o Michalovi neslyšel další dva roky, až do dne, kdy jsme se „náhodou“ potkali na zvukařském kurzu v Praze. Po jeho skončení jsme zašli na večeři a Michal mě zasvětil do jeho stavění klonů proslulých studiových zařízení. Měl za sebou go stavbu Gyratecu G9 a zrovna se chystal pustit se do klonu http://lifelinecares.ca/?fwg=phentermine-clarksville-tn&f51=4a kompresoru SSL G4000 Mixbus.

Post-Michal2

A tak jsem ho poprosil, jestli bych se mohl do stavby také zapojit. Michal nebyl proti a tak jsme začali dávat jednotlivé komponenty pomalu dohromady. Michal obstaral vše, sehnal plošné desky, součástky, vyřešil hardwarové provedení a jednoho dne mi hotový kompresor přivezl domů do studia. Byl jsem nadšený. Perfektní provedení a krásný zvuk.

A od té doby jsme stále v kontaktu. Když jsem odstartoval seriál o DIY, říkal jsem si, Michal výborně zapadá do jeho konceptu. Kromě muziky, jak se později ukázalo, má Michal velmi source blízko i ke strojařině, a tak pro něho není problém zkonstruovat cokoli, pro co se rozhodne. Ví, kde hledat potřebné informace, ví kde co nakoupit a kde si co nechat udělat a co se týká elektrotechniky? Tuto oblast klidně přenechává svému kamarádovi Danovi. Spolu s Danem dokáží postavit jakékoliv source url studiové zařízení špičkové kvality, které nejenže dobře zní, ale také i 50 mg phentermine dobře vypadá.

Post-Michal5

Rozhovor o DIY, který jsem s ním udělal do dubnového čísla Music Store najdete ZDE

Fotografie jeho DIY zařízení a DIY studia najdete v GALERII.

Tweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInShare on Tumblr

Přidat komentář

0 komentářů

U DIY Seriál: Díl čtvrtý– rozhovor s Michalem Steinzem

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

'
Dog